Відправте повідомлення і
Ми до Вас зателефонуємо


Вимоги з підготовки макетів

Оптимальним варіантом макета для виготовлення конвертів є графічний файл Adobe Illustrator (ai, eps) версії cs3 або нижче.

Також приймаються до виконання файли програм:

Corel Draw v.13 и ниже;
Adobe pdf;
Adobe Photoshop.

Макет повинен бути зроблений у розмірі (список стандартних розмірів конвертів див. нижче), мати колірну модель CMYK (якщо використовуються плашкові кольори - то Pantone Solid Uncoated), використовувані в документі шрифти повинні бути переведені в криві. Надані окремо або запроваджені в документ растрові зображення повинні мати оригінальний розмір (без масштабування), колірну модель CMYK, мати дозвіл 300 dpi для CMYK і Grayscale, 600 dpi - для Bitmap.

Якщо Ви не впевнені в кінцевому результаті - не призначайте об'єктам атрибути overprint і не використовуйте треппинг. Всі необхідні установки ми зробимо самі. Також не допускається призначення атрибуту overprint білим об'єктам - в цьому випадку вони надруковані не будуть. Така помилка часто трапляється при зміні кольору об'єктів в процесі редагування з чорного на білий.

Макети, створені за допомогою програм Adoge InDesign або QuarkXpress, необхідно перевести в криві і експортувати в eps файл або надрукувати в pdf (переважно), або передати публікацію разом c використовуваними в ній графічними файлами і шрифтами (небажано).

Макети, створені за допомогою програми Adobe Photoshop, повинні бути надані у форматах tiff (що не вимагають редагування) або psd (в цьому випадку шрифтові шари повинні бути растровані). Колірна модель CMYK, роздільна здатність - 300 dpi для CMYK і Grayscale, 600 dpi - для Bitmap. Пам'ятайте, що папір конвертів - офсетний, використовуйте профіль для перегляду для крейдованих паперів (наприклад, Uncoated Fogra 29), не приєднуйте колірний профіль до файлу.

Всі макети повинні мати відступ від верхнього (широкого) краю 10 мм. У разі запечатки фоном - додатково по 2мм фону на виліт зліва, справа і знизу.

Формати конвертів:

С6 – 114х162 мм
Е65(Dl) – 110х220 мм
С65 – 114х229 мм
С5 – 162х229 мм
С4 – 229х324 мм
В4 – 250х353 мм

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення